سفارش تبلیغ
صبا
 
 
 
انتخابات 12 اسفند پاسخی قاطع به توهم سلب اعتماد مردم از نظام بود
 مشروح/رهبر انقلاب در دیدار اعضای مجلس خبرگان:خبرگزاری فارس: انتخابات 12 اسفند پاسخی قاطع به توهم سلب اعتماد مردم از نظام بود
خبرگزاری فارس: حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: بعد از انتخابات پرهیاهوی سال 88، برخی پیش بینی می‌کردند که اعتماد مردم به نظام اسلامی سلب شده است اما انتخابات 12 اسفند پاسخی قاطع و روشن به این استنتاج غلط و گمانه زنی خطا بود.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری،‌حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(پنجشنبه) در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان، ضمن سپاس و تجلیل بی دریغ از حرکت عظیم، به هنگام، هوشمندانه و همراه با بصیرت مردم در انتخابات 12 اسفند، به تبیین تأثیرها و پیام های این حضور پرشکوه پرداختند و تأکید کردند: رأی اکثریت قاطع مردم در انتخابات مجلس نهم، در واقع رأی به اصل نظام اسلامی و نشان دهنده اعتماد کامل آنان به نظام بود و همچون سیلی هوشیار کننده، افرادی را که درخصوص اصل نظام و آینده آن و مردم، در توهم و خیال پردازی بسر می‌بردند، بیدار، و حقیقت را آشکار کرد.
ادامه مطلب...

ن : سمانه حسینی
ت : پنج شنبه 90/12/18
آمانو: تأسیسات هستهای بازدیدشده در ایران کاملا صلح آمیز است

خبرگزاری فارس: مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گفت‌وگو با شبکه سی ان ان تأکید کرد تمام تأسیسات هسته‌ای ایران که مورد بازدید آژانس قرار گرفته است، اهداف کاملا صلح آمیزی را دنبال می‌کند.
به گزارش فارس، "یوکیو آمانو" مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی "سی ان ان" گفت که تمام تأسیسات هسته‌ای ایران که مورد بازدید آژانس قرار گرفته است، مطابق با پادمان‌ها است و اهداف صلح آمیزی را دنبال می کند.
وی در ادامه بدون ارائه شواهد و مدارک موثقی مدعی شد: ما شواهد و اطلاعاتی داریم مبنی بر اینکه ایران در فعالیت‌های مربوط به تولید تجهیزات منفجره هخبرگزاری فارس: آمانو: تأسیسات هسته‌ای بازدیدشده در ایران کاملا صلح آمیز استسته‌ای وارد شده است.
وی افزود: ایران همه چیز را به ما نمی گوید. این برداشت من است. ما از ایران می‌خواهیم که در عمل با ما همکاری کند و وارد تعامل شود و در حال حاضر ایران موضوعی دارد که باید پاسخگوی آن باشد.
آمانو همچنین گفت: ایران تعدادی از تأسیسات هسته‌ای خود را به آژانس اعلام کرده است که البته فعالیت های هسته‌ای در این سایت ها نیز مطابق با پادمان‌ها است.
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ادامه داد:‌ در خصوص این تأسیسات و فعالیت‌های مرتبط با آن می‌توانم بگویم که کاملا در مسیر اهداف صلح آمیز صورت می‌گیرد.
آمانو در ادامه ادعاهای خود گفت: ایران ممکن است تأسیسات دیگری نیز داشته باشد که به ما اعلام نکرده است.
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی چندی پیش نیز در گزارشی درباره برنامه هسته‌ای ایران که به طور کاملا مشخص تحت فشارهای آمریکا ارائه شده بود، درباره احتمال نظامی شدن برنامه هسته‌ای ایران ابراز نگرانی کرده بود اما کوچکترین سند و مدرکی در اثبات ادعاهای خود ارائه نکرد که همین امر نیز خشم بسیاری از کشورها از جمله چین و روسیه به عنوان اعضای دائم شورای امنیت را برانگیخت.ن : سمانه حسینی
ت : پنج شنبه 90/12/18
ایران میتواند غرب را به بازی بگیرد

چند وقت پیش توی خونه ما بحث در ارتباط با گزینه های برخورد کشور های غربی با ایران بود، با اینکه مطمئن بودم که غرب به هیچ عنوان جراءت استفاده از گزینه نظامی رو نداره، بازم توی دلم ترس و دلهره ای از یک جنگ نظامی و پیامدهاش وچود داشت.
وقتی نفت ایران به انگلیس و فرانسه صادر نشد و به نوعی ایران تحریم رو شروع کرد، اطمینان بیشتر و کاملی نسبتخبرگزاری فارس: نتانیاهو: ایران می‌تواند غرب را به بازی بگیرد به عدم استفاده از گزینه نظامی علیه ایران به من دست داد.امروز هم که نتی(همون نتانیاهو دیگه) آب پاکی رو ریخت رو دست خودشون و خواست یه مقداری از نجاست خودشون کم کنه، اما نشد که نشد که نشد.متن حرف های نتانیاهو از خبرگزاری فارس گرفتم که در ادامه مطلب میگذارم.
نتانیاهو: ایران می‌تواند غرب را به بازی بگیرد
خبرگزاری فارس: بنیامین نتانیاهو در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز نسبت به جدی بودن حمله به ایران و استفاده از گزینه نظامی ابراز تردید کرد.
به گزارش فارس، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه‌ای که روز چهارشنبه با فاکس نیوز انجام داد، در جنگ با ایران ابراز تردید کرد.
او در صحبت های خود گفت: تنها گزینه نظامی می‌تواند ایران را از ادامه حرکت به سمت دست یابی به سلاح هسته‌ای بازدارد، اما تناقض در اینجاست که وقتی آن‌ها کاملا باور کنند که ما از گزینه نظامی بر علیه آن‌ها استفاده می‌کنیم، دیگر نیازی به حمله نظامی نخواهد بود.
نتانیاهو در این مصاحبه با تکرار ادعاهای خود مبنی بر تلاش ایران برای دست یابی به سلاح هسته‌ای، ‌عنوان کرد: ایران نسبت به 15 سال پیش که من آمدم، به دست یابی به سلاح نزدیک تر است، همینطور از 10 سال پیش و همچنین از 5 سال پیش. آن ها در حال حرکت به آن سمت هستند و هر روز هم به آن نزدیک‌تر می‌شوند.
تحریم‌ها نتوانسته اثر گذار باشد و به هدف اصلی که متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران است، دست یابد.
نتانیاهو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا هدف از مذاکره ایران با غرب خریدن زمان برای پیشبرد برنامه‌های هسته‌ای است، پاسخ داد: به نظر من ایران می‌تواند غرب را به بازی بگیرد.
وی افزود: تنها راهی که تحریم‌ها بتواند اثرگذار باشد، این است که ایرانیان خود را در معرض حمله به نظامی ببینند و باور کنند که قرار است به آن‌ها حمله شود.
نتایناهو در پاسخ به این سوال که آیا اسرائیل به تنهایی قادر است به ایران حمله کند، گفت: توانایی‌های ما در حد آمریکا نیست، اما ما هم کشور توانمندی هستیم.ن : سمانه حسینی
ت : پنج شنبه 90/12/18
   1   2   3   4      >
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز

 
 
 
محمد بن حسن عسکری(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در 15 شعبان سال 255 هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری(علیه السلام)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس(نرگس) سلام الله علیها و از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.